0 Comentarii

Liga I: Steaua Bucuresti - CFR Cluj 1 - 1 egalul nimanui si avem echipa slaba

23. aprilie 2009 08:30 by skorpionking | 0 Comentarii

Culio si Dayro au inscris cele 2 goluri ale meciului

Jucatorii au jucat fotbal doar primele 30 de minute, apoi echipa nu a mai fost de recunoscut, mai ales in repriza a 2 a, cand am avut un om in plus, am condus si cu 1-0. Stancioiu a comis-o din nou, sper sa nu mai apere la CFR la cate meciuri ne-a "mancat". Oricum, apararea e f nesigura, au fost unele greseli imense si numai norocul ne-a ferit de o infrangere. Nu jucam mai nimic, nu avem portar, aparare si om de creatie care sa ne serveasca atacantii cu mingi utile. Nu avem sanse la campionat, sa fim seriosi, poate sezonul urmator, cu un antrenor care sa poate control jucatorii indolenti care se cred vedete. Neaparat gazonul din Gruia trebuie refacut, a fost dezastru si in Cupa Romaniei la Timisoara-Bistrita. Aude conducerea?!

Pereira in duel cu caricatura de Dayro care si-a batut joc de Stancioiu

Traore a jucat bine la al 2 lea meci al sau ca titular

Cate puncte ne mai pierzi Stancioiu? Din nou a luat un gol parabil si de portarul celor de la CFR II